6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

0 Komentáře

Model focení

ModelingRedakce FOCUSclubu organizuje workshopy, školení a fotoexpedice pro začátečníky a pokročilé fotografy. Aktuálně hledáme pro naše workshopy modely a modelky. Fotografování probíhá zpravidla v Praze v profesionálně vybavených ateliérech s profesionálními vizážisty a stylisty.

Modelové a modelky nemusí mít z fotografování na našich kurzech žádné obavy, před prvním focením probíhá příprava, kde fotograf detailně modelce vysvětlí, co od spolupráce očekává a jak si samotné fotografování představuje.

Na samotné akci jsou přítomní lektoři, modelky a modelové a fotografové.

Naši lektoři jsou profesionálové a zkušení umělci s mnohaletou praxí, členové profesních fotografických sdružení a držitelé evropských fotografických cen, takže je zaručena bezproblémovost akce, 100% poradenství a správně vedení modelek.

Pokud máte zájem, vložte do formuláře u tohoto článku základní informace o sobě. Všechny zájemce budeme kontaktovat a provedeme s nimi před pozváním osobní telefonický rozhovor, případně jim pošleme e-mail.